Registrace

Registrační údaje
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
(dále jen „souhlas“)
1. Předmět souhlasu

V souvislosti s objednávkou zboží uděluje kupující společnosti SETOS spol. s r.o., IČ 463 52 163, se sídlem CITY PARK NÁCHODSKÁ, Náchodská 2396/21, 193 00 Praha 9 (dále jen „prodávající“), souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v objednávce (dále jen „osobní údaje“), a to za níže uvedenými účely.

Dále kupující souhlasí s tím, aby prodávající zpřístupnil a poskytl osobní údaje společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., IČ 289 87 322, se sídlem V parku 2323/14, Chodov, 148 00 Praha 4 (dále jen „Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.“), přičemž taktéž souhlasí s tím, aby společnost zpřístupněné osobní údaje za níže uvedenými účely zpracovala.

2. Účel zpracování osobních údajů

Na základě tohoto souhlasu je prodávající a společnost Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. oprávněna zpracovat uvedené osobní údaje ke svým interním evidenčním účelům /Kupující uděluje tímto souhlas ke zpracování osobních údajů k interním evidenčním účelům prodávajícího a společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., a to zejména za účelem:

 • usnadnění komunikace a další spolupráce s kupujícím
 • zasílání obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
3. Možnost odvolání souhlasu

Kupující má právo tento souhlas kdykoli odvolat, a to prostřednictvím písemné žádosti zaslané samostatně na:

 • e-mail obchod-samsung@setos.cz – pro odvolání souhlasu prodávajícímu
 • e-mail info@samsung.cz - pro odvolání souhlasu Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.,
4. Práva kupujícího v souvislosti s poskytnutými osobními údaji

Kupující má v souladu s jednotlivými články nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES právo:

 • požadovat přístup ke svým osobním údajům
 • požadovat opravu svých osobních údajů
 • požadovat omezení zpracování
 • požadovat výmaz svých osobních údajů
 • odvolat souhlas se zpracováním údajů
 • vznést námitku proti zpracování osobních údajů
 • podat stížnost u dozorového orgánu
 •  
 • Kupující uplatní svá výše uvedená práva na základě písemné žádosti zaslané na e-maily obchod-samsung@setos.cz a současně info@samsung.cz
5. Závěrečné prohlášení

Kupující prohlašuje, že tento souhlas se zpracováním údajů, udělený v souladu s požadavky nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES je udělen zcela dobrovolně.


Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2024 / SETOS spol. s r.o.